🎁 DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE - JFenzi parfémovaný tělový balzám

marion natura styl barva na vlasy dark blonde 80ml+10ml

Natura styl je přípravek pro trvalé barvení vlasů. Řada obsahuje 14 odolných a přírodních barev.

69 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: MAR_690
marion natura styl barva na vlasy dark blonde 80ml+10ml
marion natura styl  barva na vlasy dark blonde 80ml+10ml
Novinka

Detailní popis produktu

Balení obsahuje:
- lahvičku s aplikátorem
- 1 pár foliových rukavic pro ochranu pokožkz rukou
- kondicionér 3v1 s komplexem Color Restore, který regeneruje, chrání barvu a po barvení dodává vlasům hluboký lesk.

použití:

1. Nasaďte si rukavice, odšroubujte uzávěr lahvičky.
2. Odřízněte roh sáčku s barvou a vytlačte celý jeho obsah do lahvičky s aplikátorem.
3. Láhev uzavřete zašroubováním uzávěru a důkladně protřepejte, dokud nezískáte stejnoměrnou hmotu (přibližně 1 min).
4. Odtrhněte hrot aplikátoru a začněte nanášet barvu přímo z lahvičky. Výrobek použijte ihned po přípravě.
5.
Barvení celých vlasů
Směs naneste na vlasy, pramen po pramenu a poté důkladně vmasírujte do celých vlasů. Nechte na vlasech působit až 30 minut. (v případě barvy 692, 693, 694 nechte na vlasech působit až 40 minut). Pro získání intenzivnější barvy nebo pro důkladnější zakrytí šedivých vlasů se doporučuje prodloužit dobu barvení o 5-10 minut.

Barvení kořínků
Směs naneste ke kořínkům a nechte 15 minut působit. (v případě barev 692, 693, 694 nechte působit 25 minut). Pro získání intenzivnější barvy nebo pro důkladnější zakrytí šedivých vlasů se doporučuje prodloužit dobu barvení o 5-10 minut. Poté směs rovnoměrně rozetřete po celé délce vlasů a nechte dalších 15 minut působit. Na velmi zesvětlených vlasech se doporučuje nenechat působit číslo barviva 692, 693, 694 déle než 15 minut.
6. Opláchněte si vlasy a důkladně je umyjte běžným šamponem.
7. Nakonec naneste na mokré vlasy kondicionér s komplexem Color restore. Nechte působit 2 minuty a důkladně opláchněte.

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Barvy na vlasy mohou způsobit závažné alergické reakce. Před každým použitím výrobku si přečtěte a dodržujte pokyny uvedené na sáčku s barvou. Výrobek není určen pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování na bázi černé henny může zvýšit riziko vzniku alergií. Nebarvěte vlasy, pokud: máte na obličeji vyrážku nebo je vaše pokožka hlavy citlivá, podrážděná a poškozená, měli jste někdy reakci na barvu na vlasy, měli jste v minulosti reakci na dočasné tetování na bázi černé henny. Před každým použitím proveďte alergický test. Smíchejte trochu barvy s fixačním prostředkem. Malé množství barvicí směsi naneste na pokožku v ohbí lokte a nechte působit 50 minut, poté přípravek smyjte. Pokud po 48 hodinách nedojde ke změnám na kůži, lze přípravek použít. Nepřítomnost alergické reakce není zárukou, že se alergická reakce neobjeví později během barvení a po něm. Jedná se však o důležité preventivní opatření. V případě potíží s dýcháním nebo výskytu alergické reakce během používání, jako je intenzivní svědění, podráždění, pupínky, pálení pokožky hlavy, otoky očí, obličeje, výrobek okamžitě opláchněte, přestaňte používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte k barvení obočí a řas. Chraňte oči. Pokud se výrobek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Silně působící látka. Obsahuje amoniak, peroxid vodíku, 1-naftol, fenylendiaminy, diaminofenoly. Míchací poměr 1:1. Používejte ochranné rukavice. Po barvení vlasy důkladně opláchněte. Skladujte při teplotě od +5°C do +25°C.

DŮLEŽITÉ POZNÁMKY:

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. K přípravě směsi nepoužívejte kovové předměty. Přípravek použijte ihned po přípravě. Zbytky směsi neskladujte, nelze je znovu použít. Nepoužívejte, pokud byly vlasy předtím barveny kovovými nebo rostlinnými barvivy (chna, basma). Chraňte oděv a pokožku před kontaminací. Po trvalé ondulaci dodržujte interval min. 14 dní. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Barva hmoty výrobku neodpovídá barvicímu účinku. Barevný efekt závisí na stavu a struktuře vlasů a může se mírně lišit od toho, který je zobrazen na fotografii.

Doplňkové parametry

Kategorie: natura styl
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: