Vaše pokožka má žízeň

Podle latinského přísloví: ve vino veritas, ve aqua sanitas (pravda ve víně, zdraví ve vodě) byla adekvátní hydratace těla na vrcholu všech zásad zdravého životního stylu a krásy již od starověku.

95646415_1959650177502644_1735909189860982784_o

Koneckonců, voda je život - my sami se skládáme z více než 70 procent.

A neustále ji ztrácíme v důsledku přirozených fyziologických procesů.

Správné doplnění a regulace našeho vnitřního vodního hospodářství je proto nesmírně důležité pro naše zdraví, pohodu a vzhled.

Zvláště v létě, kdy teplota venku stoupá a my se více potíme.

Odborníci na zdravé stravování doporučují, aby se množství spotřebované tekutiny zvýšilo až na dva a půl nebo tři litry.

V horkých dnech je vaše pokožka také žíznivá. Pravidlo je jednoduché: aby byla pokožka krásná a zdravá, musí být správně hydratována.
Jak tedy správně a účinně zvlhčit pokožku?
Kromě pitné vody můžeme pokožce dodat zvlhčení zvenčí ve formě kosmetiky. Ideální budou ty z řady Soraya Aquashot, vytvořené dokonce pro horké letní dny.
Mezi ně patří mimo jiné vulkanická termální voda, bohatá na účinné látky (např. minerály). V kombinaci s kyselinou hyaluronovou účinně zadržuje vodu v pokožce a poskytuje jí okamžitou hydrataci.
SORAYA_GALLA_27022020_211022-376x375

 

 

SORAYA_GALLA_27022020_211661-376x375

Kyselina hyaluronová je zlatým standardem zvlhčování v kosmetice.

Přirozeně se vyskytuje v naší pokožce a díky tomu je hydratovaná, sametově hebká a elastická.

Jeho hladina bohužel s věkem klesá, díky čemuž je pokožka suchá a nepříjemně napnutá.

Může se také objevit pocity pálení a brnění. Stejné jako pocit v krku, když máme velkou žízeň.

 

Absolutním hitem z dovolené je například hydratační minerální mlha, která by měla být v teplých dnech vždy po ruce, např. V kabelce a několikrát denně stříkat na obličej. Po dni stráveném na slunci bude zvlhčující obličejová maska ​​na látce fungovat jako uklidňující, hydratační obklad. A večerní odličování bude nenahraditelná minerální micelární voda a prací gel.

Další výhodou řady Aquashot je veganské složení potvrzené certifikátem Vegan a nedostatek fólie na obalu. Díky tomu dokonale zapadá do trendu méně odpadu, ve kterém je péče o krásný vzhled stejně důležitá jako péče o životní prostředí.

aquashot