Ziaja Jeju - mladá pokožka

DSCF5697„Tam, daleko v Asii, se nachází fascinující ostrov Jeju, který se proslavil unikátní kulturou a neposkvrněnou přírodou. Odtamtud také pochází olej z kamélie, hlavní složka nové řady firmy Ziaja - Jeju se stejným názvem.“

 

Ziaja ví, že jsi mladá a aktivní. Vím, že máš ráda výzvy a akci. Ví také, jak moc je pro tebe důležitá čistá a zdravá pleť a že nemáš ráda, když tě zdržují nedokonalosti. Proto ty buď spontánní a nekompromisní a Ziaja ti dáme kosmetiku, která splní svůj úkol.

 

Přemýšlela jsi někdy nad vytvořením vlastního pečujícího rituálu? Rituálu, který by zahrnoval výrobky se zábavnými, novými formami, v zajímavých barvách a vůních. Se složkami, jejichž účinek je klíčový pro řadu Jeju.

 

Olej z kamélie 

zajišťuje ochranu proti předčasnému stárnutí kůže, zmírňuje podráždění, silně hydratuje a regeneruje kůži a vlasy 

Výtažek z cistu

zmírňuje příznaky akné, obsahuje polyfenoly s antioxidačními, protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi, má schopnost zachytávat a odstraňovat volné radikály a také pomáhá v boji proti lupům a nadměrnému maštění vlasů 

Extrakt z kůry topolu osikovitého

přírodní zdroj salicylátů, zpomaluje množení bakterií odpovědných za vznik akné 

Uhlí binchotan

(víme, že jsi na něj čekala) je bohatým zdrojem minerálů, má neobyčejně silné vlastnosti přitahující veškeré nečistoty a přebytek mazu, hloubkově čistí a zužuje póry, navíc vykazuje protizánětlivý a zklidňující účinek

Tak jak? Zkusíš to?

 

Zajímá tě to? Velmi dobře, protože teď ti řekneme, v čem přesně ti můžeme pomoci.

Mladá pleť je pleť velmi problematická.  Buď se nadměrně mastí, nebo vysušuje. K tomu navíc kvůli hormonálním změnám mazové žlázy pracují intenzivněji, což přispívá k nadměrné produkci kožního mazu. V důsledku toho se ucpávají póry a vznikají uhry, zvyšuje se náchylnost ke vzniku aknózních změn.

Tohle nechceš, že?

Řadu Jeju tvoří speciálně vybrané přípravky, určené mladým osobám, zaměřené na čištění, zmírnění tvorby kožního mazu, antibakteriální, hydratační a zklidňující.

 

Vkládáme do tvých rukou devět výrobků pro péči o pleť. Každý je výjimečný, překvapivý, s neobyčejně elegantní vůní máty, černého rybízu a granátového jablka.

Můžeš je používat již od 12 let.

Přesvědč se, jak ti aktivní rostlinné látky pomohou vypořádat se se zvláštními potřebami tvé pleti.

 

Jsi stále s námi? Skvěle, protože to znamená, že jsi připravena na vytvoření vlastního pečujícího rituálu. Máme pro tebe 6 výrobků určených na obličej, které ti s tím pomohou.

 

Micelární voda

Dokonalá pro odlíčení obličeje, očí, rtů a vyčištění pleti. Je bez parfemace a navíc je obohacena o hydratační a zklidňující látky.

 

Mikro-exfoliační pleťová pasta 

Hustá bílá pasta, která obsahuje biologicky rozložitelný peeling a jemné mycí složky. Můžeš ji používat každý den. Díky ní bude tvoje pleť čistá, plná energie, měkká, hladká a svěží. Můžeš se spolehnout také na zmírnění podráždění a zarudnutí.

 

Černá pleťová maska na nedokonalosti pleti 

Hustá gelová konzistence, která po nanesení na pokožku částečně tuhne, s vysokým obsahem uhlí. To je výrobek, který odstraňuje nečistoty, upravuje přebytek kožního mazu, zklidňuje a hydratuje pokožku a čistí póry.

 

Po použití těchto dvou výrobků je vhodné aplikovat pleťové tonikum. 

Jediné v naší nabídce, které obsahuje mléčnan sodný - látku se silně hydratačním účinkem. Jeho úkolem je odmastit pokožku, aniž by došlo k jejímu vysušení. Je to dokonalý společník pro boj s rozvojem bakterií a podrážděním. O jeho úžasné vůni se musíš přesvědčit sama.

 

Bílá krémová pěna na obličej pro denní použití

Použij ji, když chceš mít hydratovanou pleť, chráněnou proti UV (pěna má UV filtr, nízká ochrana SPF 10), bez podráždění a zarudnutí. Jemný krém ve formě pěny se snadno nanáší a rychle vstřebává, neucpává póry a vytváří velmi dobrý podklad pod make-up.

 

Nakonec pro tebe máme novinku a překvapení. Tekutý korektor pleti. 

Víme, jak moc je pro tebe důležitý, proto se poprvé v naší nabídce objevil právě pro mladou pleť. Má přirozený odstín a krycí schopnost. Neboj se, nevypadá jako „maska“ a neucpává póry, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Díky němu bude mít tvá pleť sjednocenou barvu, skryté nedokonalosti a získáš efekt přirozeného make-upu nude. Pamatuj, můžeš jej použít opakovaně během dne.

 

Pro doplnění pečujícího rituálu máme také tělovou kosmetiku. Podívej, jak dokonale doplňuje dosavadní péči. Musíš vědět, že naše nová řada má za úkol pečovat nejen o obličej, ale také o celé tělo. Je to důležité, protože do tvých rukou vkládáme kosmetiku, která ti pomůže vypořádat se s nedokonalostmi pleti v těch místech, která potřebují nekompromisní účinek.

 

Černé sprchové mýdlo

Jemně pěnící mýdlo v podobě černého gelu. Obsahuje hydratační glycerin. Pomáhá odstranit nečistoty a přebytek kožního mazu, myje a osvěžuje pokožku, přičemž ji nevysušuje.

 

Černý jemnozrnný tělový peeling

Vytvořili jsme jej z biologicky odbouratelných částeček, jako celulóza. Přidali jsme do něj glycerin. Tento peeling se snadno oplachuje. Neobsahuje povrchově aktivní látky. Jeho úkolem je vyčistit pokožku, odstranit odumřelé kožní buňky a zajistit příjemnou masáž pokožky.

 

Cukrový tělový peeling 

Hustý bílý peeling s černými tečkami, který odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vyživuje a změkčuje pokožku, zanechává na ní ochranný emolienční film. Můžeš jej používat i dvakrát týdně.

 

Řada Jeju ti má být oporou při krocení mladé, rozbouřené pokožky.

Pomůže ti zbavit se veškerých nedokonalostí, přebytku kožního mazu, zmírní podráždění a zarudnutí. Zní to dobře?
Tak poslouchej: J

eju má za úkol účinně hydratovat pleť, obnovit její přirozené pH a způsobit, aby ses cítila sebejistě v každé situaci a nezatěžovala si hlavu problémy se svou pletí. Ty jednej, my se postaráme o zbytek.