Akce Novinka

Ziaja 1+1 sensitive krémový mycí gel 400ml + enzymatický peeling zdarma

Krémový mycí gel s vysokou zklidňující aktivitou. Působí jako zklidňující obklad, receptura obsahuje pouze nezbytné účinné složky. Vhodný pro děti starších 6 měsíců.

ZDARMA: Hypoalergenní enzymatický peeling pro citlivou pokožku. Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vyhlazuje, hydratuje, zjemňuje a rozjasňuje pokožku.


  • (>5 ks) Skladem
119 Kč
Kategorie: akce 1+1 zdarma
Hmotnost: 0.564 kg
 

Krémový mycí gel na obličej a tělo s vysokou zklidňující aktivitou. Působí jako zklidňující obklad při dysfunkci citlivé, suché svědivé a drsné pokožce a pleti. Receptura obsahuje pouze nezbytné účinné složky, bezpečné pro použití. Testováno dětmi nad 6 měsíců pod dozorem pediatrů a dermatologů. Mycí gel se lehce nanáší, šetrně myje pokožku. Obnovuje hladkost a jemnost pokožky, zabraňuje jejímu nadměrnému vysoušení. Snižuje drsnost, suchost a nadměrné loupání pokožky. Intenzivně hydratuje již během koupání.

ZDARMA: Enzymatický peeling pro citlivou pokožku. Účinnou látkou je papaina, enzym získaný z ovoce z papáje. Bioaktivní látka s účinnou keratolytickou aktivitou. Usnadňuje exfoliaci mrtvých epidermálních buněk, má intenzivní hydratační a vyhlazující účinek. Usnadňuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Obnovuje zdravou a přirozenou barvu.

působení

uvedeno v detailu každého produktu

aktivní látky

uvedeno v detailu každého produktu

typ pokožky

citlivá

použití

uvedeno v detailu každého produktu

složení

uvedeno v detailu každého produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: